Зустріч з заступником адміністрації Президента

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Відбулась зустріч учасників «Коаліції за детінізацію економіки», до складу якої входять 30 бізнес асоціацій, із заступником голови адміністрації Президента, секретарем Національної ради реформ Дмитром Шимківим.

На зустрічі обговорили питання, які хвилюють бізнес та потребують негайного  вирішення, зокрема реформування митниці, створення Служби фінансових розслідувань, деофшоризація та лібералізація ринку РРО. Піднімалось питання переходу від оподаткування прибутку підприємств до моделі оподаткування виведеного капіталу, яку бізнес оцінює дуже позитивно.

Під час обговорення поточного стану реформ в країні, учасники зустрічі  прийшли до висновку, що тільки контроль виконання  законів, чіткий план впровадження новацій та об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін, зможе  призвести до зростання економіки України та приходу інвесторів.

Коаліція «За детінізацію економіки» завжди виступала за об’єднання та продуктивну співпрацю. Під час зустрічі експерти Коаліції передали Дмитру Шимківу власні напрацювання – 5 законопроектів, які направлені на детінізацію та впровадження рівних умов ведення бізнесу. Чекаємо коментарів та конструктивних пропозицій від команди Адміністрації Президента.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *