ЗМІ: Цитрус і Stylus попалися на “чорній” торгівлі

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Незважаючи на те, що з 8 травня 2017 року Україна заборонено торгувати технічно-складними побутовими товарами без касового апарату, контрольна закупівля в шести популярних мережевих магазинах Києва показала, що два з них ігнорують цю вимогу, порушуючи тим самим не тільки законодавство України, але і права споживачів на гарантоване обслуговування.

Про це йдеться в статті “Які мережі електроніки ставлять на вас мережі з” сірого товару »” на “Економічні вісті

Зокрема, для перевірки журналістами були обрані такі магазини, як “Цитрус” (ТЦ “Піраміда”, вул. Мишуги, 4), STYLUS (вул. Січових Стрільців, 79), “Ельдорадо” (вул. Декабристів, 3), ” Фокстрот “(вул. Архітектора Вербицького, 18), Comfy (ТЦ” New Way “, Архітектора Вербицького, 1) і” Алло “(ТЦ” Піраміда “, вул. Мишуги, 4). У зазначених торгових точках були придбані смартфони Meizu Note (4 999 грн), Xiaomi Redmi Note (5 699 грн), Moto g4 Plus (4 995 грн), Huawei Y6 Pro (3 349 грн), Samsung Galaxy J5 Prime (5 199 грн ) і Xiaomi Redmi Note 4 (5 874 гривень).

Однак фіскальні чеки на покупку надали тільки в “Ельдорадо”, “Фокстроті”, Comfy і “Алло”, стверджує видання.

Що стосується “Цитруса” і STYLUS, то вони, за словами “Економічних вістей” ігнорують видачу даного документа. Якщо в першому з двох магазінов- порушників при покупці був виданий звичайний бланк формату А-4 з печаткою, то в другому і зовсім вдалися до візуального обману – покупець отримує аналогічний бланк і “стилізацію” під фіскальний чек.

У зв’язку з цим фактом, стверджують журналісти, вони направили запити в Державну фіскальну службу, Госпродпотребслужбу і Антимонопольний комітет України з вимогою розібратися в ситуації і змусити даних реалізаторів працювати відповідно до вимог законодавства.

Як повідомляли “Економічні вісті”, за порушення підприємцями правил роботи з касовим апаратомім загрожують великі штрафи.

 

 

Джерело apostrophe.ua

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *