Смартфони та планшети можна буде використовувати в якості РРО

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Законопроекти щодо використання гаджетів у якості реєстраторів розрахункових операцій готуються в Раді і Мінфіні, повідомляє DT.ua.

Робоча група Міністерства фінансів України підготувала законопроект, який дозволить використовувати в якості реєстраторів розрахункових операцій (РРО) третього покоління смартфони і планшети, спрощує всі процедури при використанні РРО, що розширює сферу застосування РРО на ризикові категорії платників, дає механізми по преміюванню споживача за перевірку чека.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Сергій Следзь. Автор зазначає, що такі законопроекти готуються і групою народних депутатів Верховної Ради.

«Серед них — законопроект №4117 (як РРО — планшет), але він «застряг» і не готується до другого читання. Законопроекти №№6757 і 6759, мотивують покупців отриманням (кешбек) частини суми штрафних санкцій у разі порушення продавцем порядку розрахункових операцій. Про боротьбу з так званими «піджаками» і «комерційними посилками» ідеться в законопроектах №№6755 і 6756. При цьому очікується, що ця боротьба не торкнеться звичайного споживача. Також нардепи готують новий законопроект про компенсацію вартості РРО за рахунок недоплати єдиного податку», — йдеться в статті.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *