Реформи – порядок денний від бізнесу

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Прес-анонс

Реформи – порядок денний від бізнесу

10 березня 2017 року о 15-30 відбудеться Перший економічний Форум:

«Економічні реформи – порядок денний 2017, пріоритети бізнесу».

Організатори: коаліція «За детінізацію економіки», коаліція «За ліберальну податкову реформу» і бізнес-коаліція «Громадська платформа« Податки для економічної свободи» в партнерстві з Реанімаційним пакетом реформ (коаліцією провідних громадських організацій та експертів України) та Асоціацією платників податків України.

На Форумі очікується близько півтисячі учасників від реального сектора економіки, які озвучать своє бачення ситуації щодо якості та першорядності реформ. Учасники Форуму узгодять і затвердять публічне звернення до влади з вимогою почати реальні реформи в економіці. Будуть винесені на обговорення питання першочергових кроків для збільшення інвестиційної привабливості України, ключових змін, необхідних в податковій системі України і напрацьована ефективна модель співпраці бізнес-об’єднань, експертного середовища та влади. Зміни, на які чекає країна, – перехід до моделі оподаткування розподіленого прибутку, посилення контролю за офшорними операціями, модифікація податку на нерухоме майно, демонополізація ринків, інституційна реформа митниці. Крім того, бізнес виступає за створення єдиного органу для роботи з економічними злочинами – служби фінансових розслідувань, зниження навантаження на ФЗП, введення електронних акцизів і цифрових РРО, скорочення неефективних витрат держбюджету.

З огляду на несприятливу геополітичну ситуацію, яка склалася для України в 2017 році, прийшов час активізувати внутрішні резерви країни, терміново узгодити і прийняти до кінця року необхідні зміни до Податкового, Бюджетного кодексів, інші нормативно-правові акти, що призведе до детінізації реальних секторів економіки, стрімкого економічному зростання, підвищення конкурентоздатності України і поліпшенню якості життя громадян.

 Модераторами Форуму виступлять шеф-редактор журналу «Бізнес» Володимир Чеповий та керуючий партнер «Фінансового клубу» Руслан Чорний.

Організатори запросили до розмови пул представників влади – Степана Кубіва (першого віце-прем’єр міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі), Олександра Данилюка (Міністра фінансів України), Євгенія Капінуса, держсекретаря Міністерства фінансів, Ніну Южаніну, народного депутата України, голову Комітету ВР з податкової та митної політики.  У дискусії візьмуть участь Олександр Пасхавер – президент Центру економічного розвитку, Ігор Бураковський – директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, Ілля Несходовський – директор Інституту соціально-економічної трансформації, експерт РПР, Гліб Вишлінський – виконавчий директор Центру економічної стратегії, Володимир Дубровський – старший економіст CASE Україна, експерт РПР, Павло Кухта, економіст, заступник голови Стратегічної групи радників Прем’єр-міністра, Юрій Романенко, Український інститут майбутнього.

Форум відбудеться в Chamber plaza (зал Торгово-промислової палати України) за адресою: м.Київ, вул. В. Житомирська, 33

Детальніше – https://economic-forum.com.ua/organizatori/

Facebook – https://www.facebook.com/Coalition.for.Economy.Deshadowing/

Для участі у Форумі необхідно зареєструватисяhttps://economic-forum.com.ua/

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *