Про гарні новини та результати!

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

10 травня 2016 року, Парламент з 9-Ї спроби спромігся розглянути два законопроекти, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату. Не дивлячись на популізм в залі, безглузде блокування трибуни законопроекти 2763, 2764 були ухвалені в першому читанні.

Про це повідомляється на сайті НБУ з посиланням на постанову №308, яке набирає чинності з 11 травня.

Законопроект 2763 стосується скасування безглуздої практики державної реєстрації іноземних інвестицій і запроваджує лише «заявницький» принцип. У такий спосіб прибирається корупційна складова та значно спрощується процедуру залучення іноземних інвестицій в Україну.

Законопроект 2764 стосується можливості для кредитора конвертувати позику від іноземного інвестора у частку статутного капіталу. Це надважливий антикризовий інструмент для підприємства , яке не має можливості повернути кредит, але є рентабельним та інвестиційно привабливим для кредитора.

Це сильний і важливий сигнал – Рада працездатна і підтримує спрощення залучення інвестицій, створюючи тим можливості економічного зростання України і зростання добробуту кожного громадянина нашої держави. Треба не тільки економити, а створювати нові робочі місця. А як показує досвід інших країн, без інвесторів, економіка зростати не може.

Поіменне голосування законопроекту 2763

Поіменне голосування законопроекти 2764

Готуємось до другого читання.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *