Фіскальний чек – найкращий і простий спосіб контролю над обігом лікарських препаратів

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Ігор Червоненко, власник мережі фарммаркетов “Аптека Доброго Дня”

Скільки вітчизняних аптек насправді працюють в тіні, сказати неможливо. Таких досліджень, навіть приблизних, ніхто не проводив.

Однак в сучасному аптечному бізнесі в Україні відхід від сплати податків за допомогою застосування спрощеної системи оподаткування – явище масове. Причому мова йде не тільки про маленьких містах чи селах – такі аптеки успішно працюють і на столичному фармацевтичному ринку.

Покупець за зовнішніми ознаками ніколи не зможе визначити, яка аптека або аптечна мережа незаконно мінімізує податки. У приміщеннях навіть встановлені касові апарати і покупцям видаються чеки.

Секрет в тому, що в цій аптеці насправді оформлені кілька “спрощенців”, а РРО налаштовані на нефіскальний режим роботи. Іншими словами, операції, що проходять через такий апарат, ніде не фіксуються.

Фіскальні органи, зі свого боку, перевірок не проводять. З тієї простої причини, що оборот “проходить” за спрощеною системою. Але найпростіші розрахунки показують, що в наявності прямої відхід від оподаткування.

З досвіду можу сказати, що застосовувати спрощену систему оподаткування в торгівлі фармакологічними препаратами неможливо в принципі – реальні показники обороту виявляються вище гранично допустимого рівня.

Оборот нижче 1 млн грн. можливий хіба що для аптеки в якомусь невеликому селі. І то, як показують дані Аптечної професійної асоціації України (АПАУ), навіть в селах оборот аптек становить від 80 тис.грн. в місяць.

У містах же, як каже мій досвід, оборот менше 150 тис.грн. в місяць – нижче рівня рентабельності, такі аптеки просто закриваються.

Зараз в інтернеті є достатньо пропозицій аптечних франшиз, з яких випливає, що аптека в орендованому приміщенні може розраховувати на чистий прибуток в 20-70 тис.грн. в місяць. Чистий прибуток, а не оборот.

Якщо хтось зі мною не згоден, то найпростіший спосіб вирішити питання – поставити касовий апарат і налаштувати його на фіскальний режим.

Тому я однозначно підтримую законопроект # 7142: за законодавством, всі аптеки і аптечні пункти зобов’язані мати реєстратори розрахункових операцій та працювати на основі первинної документації.

В кінцевому підсумку від цього виграють покупці – фіскальний чек є найпростішим інструментом відстеження ланцюжка руху лікарських засобів і дозволяє контролювати відпуск препаратів, особливо рецептурних.

Аргумент, що касовий апарат і його обслуговування – це додаткові витрати малого бізнесу, що працює на фармацевтичному ринку, я вважаю неспроможним.

Зрештою у підприємця ж є кошти на купівлю первинного асортименту препаратів, оренду або купівлю спеціального торгового обладнання і т.д. Стартові витрати становлять сотні тисяч гривень.

І це не рахуючи власне оренди приміщення. Нагадаю, що, згідно з діючими правилами, аптека повинна розміщуватися на 1-му поверсі нежитлового фонду і мати площу не менше 50 кв.м.

Вимоги до площі аптечних пунктів, які відкривають в поліклініках і лікарнях, скромніше – від 18 кв.м. Але можна тільки уявити собі, який реальний оборот у аптечного пункту, скажімо, у відділенні кардіології або в пологовому відділенні.

На тлі цих витрат витрати на сам РРО виглядають мізерними. Справа не в тому, що РРО коштує дорого, а в тому, що частина бізнесу просто не хоче платити податки і йде в тінь.

Джерело: business.ua

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *