Цифрова ера в Україні – бізнес в очікуванні.

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Члени Коаліції бізнес об’єднань  «За детінізацію економіки» звернулися до членів Комітету Верховної Ради з податкової та митної політики з проханням не зволікати з внесенням правок в законопроект № 4117 до другого читання –  винести питання на обговорення профільного комітету ВРУ вже 5 квітня, погодити та винести його на голосування Верховної Ради – дати можливість країні увійти в третє покоління цифрових РРО.

Бізнес очікує проактивної позиції членів Комітету  з податкової та митної політики ВРУ під головуванням народного депутата Блоку Петра Порошенка Ніни Южаніної,  що готує революційний законопроект № 4117 до другого читання. Нагадаємо, що цей законопроект передбачає можливість  використання у якості касових апаратів таких пристроїв як смартфони, планшети та ноутбуки. Це неймовірний прорив на ринку реєстраторів розрахункових операцій (РРО), що спростить використання, здешевить РРО та демонополізує ринок в цілому.

«4 жовтня цей законопроект пройшов в ВР перше читання. Здавалось би залишилось внести правки, які були напрацьовані депутатами, бізнесом та експертами і винести законопроект на  друге читання, але, на жаль, бачення різних підходів в реалізації системи фіксування розрахункових операцій загальмувало процес. Коаліція «За детінізацію економіки» постійно моніторить, на якій стадії знаходиться  законопроект 4117  та сподівається, що члени Комітету дійдуть консенсусу та у законопроект буде закладена найпрогресивніша та найсучасніша система, яка зробить роботу з касовим апаратом легкою та зручною для роботи підприємців. Бізнес в Україні заслуговує на прості, зрозумілі та зручні способи ведення підприємницької діяльності», – прокоментувала ситуацію генеральний директор Асоціації  «Українські імпортери побутової електроніки» Софія Арасланова, учасник Коаліції «За детінізацію економіки».

Голова Комітету податкової та митної політики Ніна Южаніна на Економічному форумі «Економічні реформи, порядок денний 2017» повідомила, що цей законопроект повинен до 1 липня  пройти голосування у Верховній Раді та почати працювати. Бізнес сподівається, що всі члени Комітету поділяють бажання Ніни Южаніної імплементувати законопроект 4117 в найкоротші терміни, а усі неузгодження будуть вирішенні на робочих групах в Комітеті цього тижня і законопроект  потрапить до сесійної зали ВР.

Бізнес чекає на перехід у еру цифрових технологій!

«Даний Закон є важливим маркером для українського бізнесу та іноземних інвесторів – українські законотворці розуміють важливість лібералізації, детінізації та демонополізації умов ведення бізнесу в Україні», – йдеться у листі від Коаліції на адресу очільників законодавчої влади.  Лист за посиланням http://bit.ly/2osranS

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *